Zadbamy o Państwa ładunek

Grupa SCHOLPP jest czołowym dostawcą usług w zakresie przemieszczania i montażu instalacji przemysłowych oraz liderem w branży montażu przemysłowego na całym świecie. Ponad 1 200 pracowników w osiemnaście niemieckich oraz czterech światowych lokalizacjach przyczynia się do zachowania mobilności Państwa przedsiębiorstwa. Przemawia za tym prawie 20 000 usług transportowych i montażowych rocznie – jak dotąd w 50 krajach. Firma SCHOLPP już od 60 lat pomaga innym przedsiębiorstwom w realizacji ich wyzwań. Zaczynaliśmy jako przedsiębiorstwo dźwigowe, a dziś jesteśmy międzynarodowym dostawcą uslug montażowych. Jako średnie przedsiębiorstwo zarządzane przez właścicieli, firma SCHOLPP również dziś utrzymuje bliskie kontakty z klientami.

Przeprowadzkami maszyn oraz montażem przemysłowym zajmują się spółki SCHOLPP GmbH z niemieckimi oddziałami w Stuttgarcie, Dietzenbach niedaleko Frankfurtu nad Menem, Chemnitz, Berlinie, Erfurcie, Dreźnie, Hamburgu, Kolonii oraz Oberhausen. Dalsze ekspozytury pozwalają zapewnić maksymalną bliskość do klienta, także pod względem geograficznym. Nasze stałe siedziby za granicą to Barcelona/Hiszpania, Oderzo/Włochy, Kuala Lumpur/Malezja oraz Szanghaj/Chiny.

Należąca również do Grupy SCHOLPP spółka PTC PressEngineering GmbH rozszerza zakres usług o modernizację, konserwację oraz unowocześnianie pras i innych maszyn.

ProTec uzupełnia nasze kompetencje o wymagające usługi serwisowe w segmentach utrzymania w dobrym stanie i konserwacji kompletnych instalacji przemysłowych zgodnie z DIN 31051 oraz czyszczenia technicznego kompleksowych systemów produkcyjnych i technologii zasilania.

Własna marka firmy SCHOLPP − TimeProfessionals umożliwia mobilność także w zakresie personelu, ponieważ na żądanie mogą Państwo otrzymać pracowników w zawodach technicznych i ekonomicznych − z różnych lokalizacji na terenie całych Niemiec. TimeProfessionals sprawia, że nawet stałe koszty personelu stają się zmienne.