Zadbamy o Państwa

Grupa SCHOLPP jest czołowym dostawcą usług w zakresie relokacji i montażu instalacji przemysłowych oraz liderem w branży montażu przemysłowego na całym świecie. Ponad 750 pracowników w 7 niemieckich oraz 4 światowych lokalizacjach przyczynia się do zachowania mobilności Państwa przedsiębiorstwa. Przemawia za tym realizacjj prawie 20 000 usług transportowych i montażowych rocznie w około 50 krajach. Firma SCHOLPP już od 65 lat pomaga innym przedsiębiorstwom w realizacji ich wyzwań. Zaczynaliśmy jako przedsiębiorstwo dźwigowe, a dziś jesteśmy międzynarodowym dostawcą uslug montażowych. Jako średnie przedsiębiorstwo zarządzane przez właścicieli, firma SCHOLPP również dziś utrzymuje bliskie kontakty z klientami.

Relokacjami  maszyn oraz montażem przemysłowym zajmują się spółki SCHOLPP GmbH z niemieckimi oddziałami w Dietzenbach niedaleko Frankfurtu nad Menem, Stuttgarcie, Chemnitz, Berlinie, Jena, Drezno oraz Brema. Nasze stałe siedziby za granicą to Barcelona/Hiszpania, Mediolan/Włochy, Paryz/Francja, Kuala Lumpur/Malezja oraz Szanghaj/Chiny.

Należąca również do Grupy SCHOLPP spółka PTC PressEngineering GmbH rozszerza zakres proponowanych usług o modernizację, konserwację oraz unowocześnianie pras i innych maszyn.

Własna marka firmy SCHOLPP − TimeProfessionals umożliwia mobilność także w zakresie personelu, ponieważ na żądanie mogą Państwo otrzymać pracowników w zawodach technicznych i ekonomicznych − z różnych lokalizacji na terenie całych Niemiec. TimeProfessionals sprawia, że nawet stałe koszty personelu stają się zmienne.