Zadbamy o Państwa

Grupa SCHOLPP jest czołowym dostawcą usług w zakresie relokacji i montażu instalacji przemysłowych oraz liderem w branży montażu przemysłowego na całym świecie. Ponad 1 000 pracowników w osiemnastu niemieckich oraz pięć światowych lokalizacjach przyczynia się do zachowania mobilności Państwa przedsiębiorstwa. Przemawia za tym realizacjj prawie 20 000 usług transportowych i montażowych rocznie w około 50 krajach. Firma SCHOLPP już od 60 lat pomaga innym przedsiębiorstwom w realizacji ich wyzwań. Zaczynaliśmy jako przedsiębiorstwo dźwigowe, a dziś jesteśmy międzynarodowym dostawcą uslug montażowych. Jako średnie przedsiębiorstwo zarządzane przez właścicieli, firma SCHOLPP również dziś utrzymuje bliskie kontakty z klientami.

Relokacjami  maszyn oraz montażem przemysłowym zajmują się spółki SCHOLPP GmbH z niemieckimi oddziałami w Stuttgarcie, Dietzenbach niedaleko Frankfurtu nad Menem, Chemnitz, Berlinie, Erfurcie, Dreźnie, Hamburgu, Kolonii oraz Oberhausen. Różne lokalizacje pozwalają zapewnić maksymalną bliskość do klienta, także pod względem geograficznym. Nasze stałe siedziby za granicą to Barcelona/Hiszpania, Mediolan/Włochy, Paryz/Francja, Kuala Lumpur/Malezja oraz Szanghaj/Chiny.

Należąca również do Grupy SCHOLPP spółka PTC PressEngineering GmbH rozszerza zakres proponowanych usług o modernizację, konserwację oraz unowocześnianie pras i innych maszyn.

Własna marka firmy SCHOLPP − TimeProfessionals umożliwia mobilność także w zakresie personelu, ponieważ na żądanie mogą Państwo otrzymać pracowników w zawodach technicznych i ekonomicznych − z różnych lokalizacji na terenie całych Niemiec. TimeProfessionals sprawia, że nawet stałe koszty personelu stają się zmienne.