Montaż pomieszczeń czystych

Montaż pomieszczeń czystych – dla przemysłu farmaceutycznego i produkcji półprzewodników

Montaż pomieszczeń czystych stawia wysokie wymagania zarówno wobec personelu jak i wyposażenia. Założenia montażu pomieszczeń czystych sprawiają, że jest to oczywiste. Należy przemieścić ważące ponad 20 ton maszyny, które pracują w warunkach pomiarów nanometrycznych. Przy tym należy oczywiście stosować surowe przepisy dotyczące cząstek przenoszonych drogą powietrzną dla pomieszczeń czystych. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu dostawca usług dla przemysłu firma SCHOLPP jest idealnym partnerem do przeprowadzenia udanego montażu pomieszczenia czystego. Firma SCHOLPP wspiera Państwa na wszystkich etapach montażu czystego, począwszy od planowania, przez transport po zapewnienie gotowości produkcyjnej oraz konserwację maszyn. Bez względu, czy chodzi o odpowiednie podwieszenie maszyny/wnoszenie instalacji takich jak urządzenie fotolitograficzne do wytwarzania układów scalonych, aparatura do implantacji jonów, Stocker, Tracker, urządzenie do platerowania, wytrawiania, polerowania, zanurzania czy komora reakcyjna do chemicznego osadzania z fazy gazowej – firma SCHOLPP oferuje swoje doświadczenie w zakresie montażu pomieszczeń czystych.

Wyróżniona metoda montażu pomieszczeń czystych

Firma SCHOLPP została wyróżniona w 2007 roku nagrodą wydawnictwa HUBER za innowację w kategorii „innowacje średnich przedsiębiorstw” za swoją specjalnie opracowaną metodę „Cleanroom Move-In”, dzięki której może wykonywać transporty w pomieszczeniach czystych, a nawet sterylnych. Dzięki czułym instrumentom pomiarowym i ich bezbłędnemu zapisowi firma SCHOLPP może zapewnić sterylny transport w odpowiedniej temperaturze i bez wstrząsów. Aby umieścić i wypozycjonować wrażliwe urządzenia w czystym pomieszczeniu dostawca usług dla przemysłu opracował dodatkowo specjalny sprzęt, taki jak system poduszek powietrznych, czy też hydrauliczne suwnice bramowe z aluminium. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obszarze montażu pomieszczeń czystych i ścisłym kontaktom z IT i przemysłem farmaceutycznym firma SCHOLPP jest w stanie zawsze opracować i zaoferować rozwiązania dla najnowocześniejszych systemów oraz wymagań pomieszczeń czystych.

Mają Państwo konkretne pytanie dotyczące montażu pomieszczeń czystych? Tutaj można nawiązać kontakt z naszymi specjalistami. Chętnie Państwu pomogą.