Montaż wielkogabarytowy

Montaż wielkogabarytowy to szczególne wyzwanie

Dużym wyzwaniem przy montażu wielkogabarytowym jest zarówno wielkość, jak i przede wszystkim ciężar maszyn lub montowanych podzespołów. Z tego względu przy montażu wielkogabarytowym ważne są kreatywne pomysły oraz odpowiedni sprzęt. Dostawca usług dla przemysłu firma SCHOLPP oferuje połączenie obu tych czynników, przez co jest idealnym partnerem do prowadzenia montażu wielkogabarytowego. Hydrauliczne suwnice bramowe SCHOLPP mają wysoką stabilność i umożliwiają podnoszenie nawet dużych ciężarów na wysokość przekraczającą typowe 12 metrów. Również dla ciężaru wynoszącego 1000 ton firma SCHOLPP dysponuje odpowiednim urządzeniem, pozwalającym pozycjonować maszyny przy montażu wielkogabarytowym z dokładnością do setnych części milimetra.

Know-how – nieoceniona zaleta przy montażu wielkogabarytowym

Oprócz kreatywnych pomysłów i odpowiedniego sprzętu, firma SCHOLPP dysponuje również kompleksowym doświadczeniem i know-how w zakresie montażu wielkogabarytowego. Ma to znaczenie nie tylko przy przeprowadzaniu montażu wielkogabarytowego, ale również przy poprzedzającym go doradztwie i planowaniu. Już od ponad 60 lat firma SCHOLPP działa na całym świecie w różnych sektorach przemysłu. Pracownicy SCHOLPP realizują obecnie około 10 000 zleceń rocznie. Firma SCHOLPP jest zawsze blisko, niezależnie od miejsca, w którym trzeba przeprowadzić montaż wielkogabarytowy. Zajmują się tym zarówno mobilne zespoły pracowników, jak też 20 oddziałów krajowych i 4 zagraniczne.

Mają Państwo konkretne pytanie związane montażem wielkogabarytowym? Tutaj można nawiązać kontakt z naszymi specjalistami.