Montowanie maszyny

Montowanie maszyny – znacznie skuteczniejsze z zastosowaniem systemu

Jeśli chcą Państwo zlecić montaż maszyny, warto skorzystać z usługi systemowej. Dostawca usług dla przemysłu firma SCHOLPP oferuje klientom systemowe podejście do pracy z ukierunkowaniem na indywidualne potrzeby, w przypadku montażu pojedynczej maszyny czy też całej instalacji. To średniej wielkości przedsiębiorstwo podzieliło swoje spektrum usług na moduły, które można indywidualnie dostosować do potrzeb klienta i warunków panujących na miejscu. Można zdecydować, czy firma SCHOLPP zajmie się jedynie modułem „montaż maszyn” czy też dodatkowo przejmie planowanie, demontaż, transport, wnoszenie oraz zapewnienie gotowości produkcyjnej. Można się przy tym zdać także na gwarancję kosztów i terminów, jeśli zlecono nam montaż maszyny czy przeniesienie produkcji.

Montowanie maszyny – jakość i elastyczne podejście

Dostawca usług dla przemysłu firma SCHOLPP oferuje nie tylko sprawną pracę i liczne usługi z jednego źródła, lecz także niezbędny do zmontowania Państwa maszyny sprzęt. Dzięki unikatowemu na skalę europejską parkowi samochodowemu i maszynowemu, a także dużej elastyczności, firma SCHOLPP może montować maszyny także w najcięższych warunkach przestrzennych i w trakcie wykonywania pracy. Przy tym szczególną wagę przykłada się do jakości i bezpieczeństwa. Firma SCHOLPP zatrudnia na pełnym etacie inżyniera ds. BHP, który opracowuje zasady bezpieczeństwa, czuwa nad ich przestrzeganiem oraz przeprowadza szkolenia. Firma SCHOLPP wdrożyła u siebie oczywiście zarządzanie jakością i od 1995 jest certyfikowana zgodnie z normą DIN EN ISO 9001:2008. Dzięki temu Państwa projekt „montowanie maszyny” zlecony firmie SCHOLPP jest w pewnych rękach.

Mają Państwo konkretne pytania dotyczące montażu maszyny? Zachęcamy do nawiązania kontaktu z naszymi specjalistami. Chętnie Państwu pomogą.