Transport specjalny

Wykonywanie transportu specjalnego ze specjalistyczną pomocą

Transporty specjalne stanowią szczególne wyzwanie. Wymagana jest tutaj nowoczesna technika oraz wykwalifikowani, doświadczeni pracownicy, potrafiący bezpiecznie transportować ładunki z jednego miejsca w drugie. Firma SCHOLPP jest partnerem w zakresie transportów specjalnych, który zadba o to, by każdy towar – od pojedynczych maszyn, pras i szaf pancernych aż po dzieła sztuki, klimatyzatory, agregaty chłodnicze i transformatory – dotarł do celu bezpiecznie, w dobrym stanie i zgodnie z planem. Niezależnie od wysokości, gabarytów lub ciężaru transportowanego towaru, firma SCHOLPP oferuje również do transportu specjalnego odpowiedni sprzęt, a w razie potrzeby również nietypowe i indywidualne rozwiązania i konstrukcje specjalne.

Transporty specjalne – pomoc na miarę potrzeb ze strony doświadczonych profesjonalistów

Firma SCHOLPP służy pomocą jako zaangażowany i doświadczony wykonawca transportów specjalnych. Transport specjalny wykonamy efektywnie i bezpiecznie. Podstawą jest tutaj między innymi nasza certyfikacja zgodna z normą DIN EN ISO 9001, jak również nasz kompleksowy system zarządzania bezpieczeństwem. Nasze doświadczenia w zakresie przewozów sięgają roku 1956. Nasz nowoczesny, wysokiej klasy sprzęt oraz zaangażowanie i kompleksowa wiedza specjalistyczna naszych pracowników gwarantują transport specjalny, przy którym nie trzeba iść na żadne kompromisy.

Planują Państwo transport specjalny w niedalekiej przyszłości? Warto zatem skontaktować się z naszymi specjalistami. Chętnie Państwu pomożemy.